Marcin Haberko (26.06.2017 20:59)
Szybko, tanio i profesjonalnie.
A Google User (28.11.2011 20:26)
Korzystam z usług Centrum BHP na Robotniczej już drugi sezon. Jestem w pełni zadowolona ze szkoleń i ogólnie sprawności obsługi. Młodzi, rzeczowi i sympatyczni ludzie. Przyzwoite ceny. Duży wybór odzieży i butów, ale też dobrej jakości rzeczy do użytku codziennego. Pozdrawiam. Agnieszka